Blachodachówki
panelowe Braas

Oryginalność, cisza, spokój

More
Next

Technologia

Blachodachówki panelowe AeroDek wykonane są ze specjalnych gatunków stali, chronionej stopem cynkowo-magnezowym lub alucynkiem, a dodatkowo powłokami poliuretanowymi i warstwami wykończeniowymi w dwóch wersjach: z posypką ceramiczną zespoloną w żywicach akrylowych (AeroDek Tradition, AeroDek Harenda) lub poliestrowym lakierem proszkowym (AeroDek Unique i AeroDek Quadro).

  Zobacz wzór gwarancji        Dowiedz się więcej     

Next

1001

Tomasz Pawluczuk
48 603 942 407      tomasz.pawluczuk@bmigroup.com


1002

Piotr Staros
48 603 942 407      piotr.staros@bmigroup.com


1003

Sławomir Cichocki
48 607 363 897      slawomir.cichocki@bmigroup.com


1004

Piotr Sochacki
48 603 633 188      piotr.sochacki@bmigroup.com


1005

Piotr Glock
48 661 330 490      piotr.glock@bmigroup.com


1006

Krzysztof Stanisławski
48 603 755 911      krzysztof.stanislawski@bmigroup.com


1007

Piotr Walaszczyk
48 601 450 081       piotr.walaszczyk@bmigroup.com


1008

Dariusz Lepiarczyk
48 601 405 956      dariusz.lepiarczyk@bmigroup.com


2001

Marcin Serkowski
48 601 885 756      marcin.serkowski@bmigroup.com


2002

Grzegorz Sławiński
48 601 404 798      grzegorz.slawinski@bmigroup.com


2004

Elżbieta Peters
48 603 942 274      elzbieta.peters@bmigroup.com


2005

Olgierd Rutkiewicz
48 603 942 404      olgierd.rutkiewicz@bmigroup.com


2006

Tomasz Kostorowski
48 607 221 901      tomasz.kostorowski@bmigroup.com


2007

January Nowosiński
48 601 096 895      january.nowosinski@bmigroup.com


2008

Łukasz Pazik
48 607 363 899      lukasz.pazik@bmigroup.com


2009

Piotr Walaszczyk
48 601 450 081       piotr.walaszczyk@bmigroup.com


Koordynatorzy Techniczno - Handlowi